Zawód wodzierej

X

 

wodzirej discoland

Wodzirej

Wodzirej to osoba, która animuje i bawi gości. Swoją osobowością wprawia uczestników zabawy w dobry nastrój. Subtelnie wykorzystuje swoje umiejętności i wiedzę, aktywuje ludzi do zabawy. Wodzirej jest elastyczny i przygotowany do prowadzenia różnorakich zabaw. Tak rozumiemy rolę wodzireja i tak staramy się ją realizować. Dzięki solidnemu przygotowaniu i doświadczeniu spełniliśmy oczekiwania tych, którzy nam już zaufali.

Wodzirej i Prezenter Muzyczny.

Czasami zabawy prowadzimy w duecie tylko wtedy jesteśmy w stanie najlepiej wykorzystać talent i technikę, aby profesjonalnie poprowadzić dla państwa imprezę.

Elegancja przede wszystkim.

Pracuję zawsze we fraku. Elegancki strój jest bardzo ważnym atrybutem prowadzącego. To wyraz naszego szacunku dla gości.

Muzyka

Muzyka, którą oferujemy to tzw. muzyka środka, czyli muzyka dla starszych i młodszych, począwszy od szalonych lat 50 i 60, poprzez taneczne lata 80,
a skończywszy na utworach współczesnych. Na weselu nie może zabraknąć również odrobiny muzyki biesiadnej, którą także dysponujemy.

Zabawy

Dysponujemy dużym wachlarzem zabaw, tańców grupowych, zaskakujących rekwizytów, niespodzianek i dobrej muzyki - to pozwala dbać o ciągłą atrakcyjność imprezy i w bardzo dużym stopniu wpływa na jej poziom.

Kultura

Możecie być pewni, że jeśli korzystacie z naszych usług, na Waszym weselu nie będzie sprośnych żartów i przyśpiewek, poniżających konkursów, czy głupawych zabaw. Będzie natomiast dużo dobrej zabawy, wiele wspólnych tańców (polonez, walczyki, kankan, zorba), zabawy dla dzieci, bogate oczepiny i mnóstwo atrakcji.

Sprzęt

Nie mniej ważny niż strój jest mikrofon bezprzewodowy i dobre nagłośnienie - wodzirej musi mieć dobry kontakt z uczestnikami zabawy, musi się go dobrze słuchać i przyjemnie oglądać. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, jesteśmy w stanie komfortowo nagłośnić większość sal weselnych i bankietowych.