O firmie

X

NIEWIELKA RODZINNA FIRMA

 

 

 

wodzirej discoland

O firmie

Firma Discoland istnieje już od 1991 roku. Założycielami i pomysłodawcami są Anna i Dariusz Rogalscy.

Naszą działalność prowadzimy w oparciu o przepisy prawa, standardy branżowe, zasady współżycia społecznego, etyki koleżeńskiej oraz wewnętrzne procedury i instrukcje. Wiemy jednak, że w relacjach z naszymi klientami w branży rozrywkowej przepisy i procedury nie są w stanie opisać i uregulować wszystkich zasad. Dlatego też stworzyliśmi tzw. "Wartość Discoland". Jest to zbiór norm, kodeks etyczny określający sposób prowadzenia naszej działalności - relacje z klientami, kontrahentami, a pracownikami naszej grupy. Wartości te zna każdy pracownik i wszyscy jesteśmy zobowiązani do kierowania się nimi w naszej pracy zawodowej.

Etyka w działalności podmiotów rynku kulturalno-rozrywkowego jest istotnym elementem, gdyż stanowi podstawę ich zrównoważenia rynku i bezpieczeństwa. Mając to na uwadze przyjeliśmy wewnętrzny Kanon Dobrych Praktyk Rynku Branży rozrywkowej. Jest to zbiór ogólnych i uniwersalnych zasad, które są wyrazem podstawowych wartości i ideałów etycznych pzyświecających naszej firmie rozrywkowej. Tekst kanonu to efekt długoletniej współpracy i doświadczeń z klientami, przedsiębiorstwami i urzędami, z tego jesteśmy bardzo dumni i zobowiązani. W kontaktach z kontrachentami nie składamy pustych obietnic bez pokrycia. Znamy nasze możliwości, a oferty kierujemy tak, by wypełnić nasze zobowiązania.

Do oczekiwań naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Rozumiemy ich potrzeby i staramy się zaoferować optymalne rozwiązania. Szanujemy wszystkich konkurentów. Podejmujemy wyzwania, staramy się utrzymać pozycję lidera na rynku ale zawsze kierujemy się zasadą fair play. Naszym celem jest dostarczyć klientom profesjonalnej usługi w różnego rodzaju imprezach kulturalno-rozrywkowych.

Długie doświadczenie w branży zapewnia nam swobodę działania i dobrą pozycję na rynku. Ciągle przybywający klienci i partnerzy sprzyjają nam w rozbudowie firmy, dlatego też staramy się korzystać z możliwiści jakie daje nam Unia Europejska w sprawach dofinansowywania firm.

Kapitał zakładowy ok. 230.000 zł. i wzrasta.

WSPÓŁPRACUJE Z NAMI

Kamil Pazik

Przygodę zacząłem już w dzieciństwie, jako młody chłopak grałem na fortepianie. Potem już w podstawówce i gimnazjum byłem odpowiedzialny za nagłośnienie szkolne i grałem na dyskotekach. W swoje 17 urodziny zagrałem pierwszy raz oficjalnie na osiemnastce koleżanki. Od tamtej pory gram na półmetkach, osiemnastkach, poprawinach, imprezach studenckich i klubowych najczęściej w Warszawie.
Grałem w takich klubach jak: Dziekanat 161, Medyk, Hybrydy, Teatr Palladium, Explosion.
Od 2013r. jestem prezenterem w radiach internetowych zaczynając od Radiostars.pl przez Pulsstacja.fm aż do największego radia internetowego w Polsce jakim jest Radioparty.pl gdzie gram obecnie.